Електричні радіатори iRad-5, iRad-10: економне електричне опалення

радіатори опалення в інтер'єрі

Автономні інтелектуальні системи опалення TM SMART TECH  – економні електрообігрівачі нового покоління. Найсучасніше та економне вирішення питання опалення приміщень будь-якого типу. При цьому не потрібне виготовлення проектних документів, використання котла, прокладання труб, штробування стін та ін. Замовник отримує тільки радіатори, оснащені унікальним електрообладнанням, якими, при використанні модуля FC-1, можна керувати з будь-якого куточка світу.

ЕКОНОМНІСТЬ: Жоден кіловат не витрачатиметься даремно завдяки “розумній” електроніці (цифровий терморегулятор на базі мікроконтролера архітектури ARM Cortex-M0 виробництва STMicroelectronics). Опалення вмикається автоматично в міру необхідності (клімат-контроль), а споживання електроенергії залежить тільки від заданої температури в приміщенні та тепловтрат у будівлі.

ЕКОЛОГІЯ ТА БЕЗПЕКА: Електрорадіатори з рідким теплоносієм працюють безшумно, повністю герметичні і не пересушують повітря, дозволено накривання тканинами (можна сушити білизну). iRad-5/10 має високий ступінь безпеки завдяки невеликому споживанню електроенергії, обмеженню температури поверхні радіатора (не більше 72 ° С), електронному контролю, а також незалежному захисту від перегріву. В нагрівальному елементі радіаторів використовується високоякісний ніхром виробництва Kanthal (Швеція) та переклаз MgO виробництва Великобританії.

радіатор опалення в кімнаті

ПРОСТОТА У ВИКОРИСТАННІ: Увімкнути, задати температуру і… забути! Температура задається в кожній кімнаті індивідуально з точністю 0,5 ° С (зовнішній термодатчик). Також можна регулювати температуру поверхні радіатора від 15 до 72 ° С (для дитячих кімнат, поряд з меблями налаштовувати менше 55 ° С).

ПРОСТОТА В МОНТАЖІ: Електрорадіатор монтується на стіну за допомогою кронштейнів SHR-03, на підлогу за допомогою кронштейнів HILL-M2 або на роликах HILL-M1 як мобільне джерело тепла (в комплект не входять). Для підвищення на 20 – 30% ефективності роботи опалювальної системи застосовується тепловідбиваючий екран з алюмінієвою фольгою STS-5/STS-10. Завдяки споживанню електроенергії до 1200Вт не відбувається перевантаження загальної електромережі, що в підсумку дозволяє використовувати електрорадіатор практично у всіх приміщеннях без додаткової модернізації мережі. При необхідності, система опалення легко може бути переміщена на інший об’єкт.

 Модель електрорадіатора iRad-5 Wi-Fi ready iRad-10 Wi-Fi ready
Кількість секцій 5 10
Керування

Електронний терморегулятор з дисплеєм і підтримкою зовнішнього модуля бездротового керування FC-1

Режими роботи

Стандарт, захист від промерзання, відстрочений нагрів (таймер увімкнення), тимчасовий обігрів (таймер вимкнення), добовий таймер (циклічна зміна температури “день-ніч”)

Рекомендована площа обігріву (стеля до 2,7 м.) до 10 кв. м до 20 кв. м
Потужність 650 Вт 1200 Вт
Площа тепловіддачі поверхні радіатора 2,25 кв.м 4,5 кв.м
Теплова потужність при Δt=70°C 950 Вт 1900 Вт
Середнє електроспоживання на загальну площу обігріву 0,22 кВт⋅год за годину

158 кВт⋅год за місяць

0,44 кВт⋅год за годину

317 кВт⋅год за місяць

Діапазон регулювання температури повітря в приміщенні

4 … 30 ° С

Діапазон регулювання температури радіатора

15 … 72 ° С

Ступінь захисту

IP31

Робоча напруга

220 В (50Гц)

Теплоносій Veltherm 20 Veltherm 20
Габарити (ВхШхГ), см 56 х 47 х 9,6 56 х 86 х 9,6
Маса, кг 9,3 17,2
Маса в упаковці, кг 9,7 18,3
Ціна 5 900 грн. 7 900 грн.

Монтаж: на стіну, на підлогу

Матеріал: біметалевий (алюміній, сталь)

Колір: білий

Гарантія: 36 місяців гарантії від виробника

Країна виробник товару: Україна

Для замовлення та консультацій телефонуйте +38 073 061 21 00

Безпека та надійність радіатора підтверджені сертифікатами експертизи та відповідності, а також перевірені фахівцями ТОВ “Смарт Лайф”