Аксесуари для радіаторів опалення

Як дрібниці роблять життя кращим, так і наші аксесуари додають до Вашої системи опалення хоч і не найважливіші, але потрібні та зручні деталі, які спростять монтаж й переміщення радіаторів, підвищать ефективність їх роботи та збережуть Ваш гаманець.

Wi-Fi модуль для віддаленого керування FC-1 дозволяє керувати радіатором з будь-якого куточка світу, наприклад, завчасно прогріти приміщення перед Вашим приїздом або понизити температуру повітря в приміщенні, якщо Ви вже його залишили.

Тепловідбиваючий екран Тепловідбиваючі екрани SMART TECH STS-5 та STS-10 для радіаторів iRad-5 та iRad-10 відповідно. Тепловідбиваючий екран закріплюється на стіну на самоклеючу основу й відбиває тепловий потік радіатора, що падає на стіну, назад у приміщення. Це дозволяє при однаковій потужності радіатора отримати приріст ефективності до 20-30%.

Роликові кронштейни HILL-M1 допоможуть легко переміщати Кріплення радіатора
радіатор у потрібне Вам місце, а кронштейни HILL-M2 – надійно закріпити до підлоги.

Кронштейни кріплення SHR-03 для настінного кріплення електрорадіаторів дозволять просто і надійно закріпити обігрівач на стінах з різних матеріалів.

Безпечна температура радіаторів до 72 градусів дозволяє сушити на них білизну. Для цього рекомендуємо сушарки для білизни Axentia 2.5M та Axentia 3M.